Monday, July 24, 2017

24.07: Torm ja Marilyn Manson

Päev algas nii kaunilt: lippasime Sarah-ga hommikul taas oma kodukõrtsi traditsioonilist hommikusööki-jooki tegema ja sel korral tulid Cedy ja Lukey ka kaasa, tänu millele pääsesime kurjadest pilkudest, et me kahekesi jälle tundideks ära kaome.

Otsustasime kolmekesi õhtuks ka corpse painti maalingud taas näkku teha, kuid mõne tunni pärast saime korraliku õppetunni: mägede vahelt tuli peale ilge torm ja tormi all pean ma silmas sellist tuult ja vihma, mis kolmanda (kõige väiksema) lava ära lõhkus, live pealaval katkestas ning pooled telgid peapeale keeras. Tänu vihmale valgus näost kõik värv ja juuksevaha silmadesse, mis polnud sugugi meeldiv tunne ja nii me passisime ca tunnikese õlletelgi all varjus lootusega, et torm mööda läheb, mina salvrätikutega oma silmi pühkides.

Kui vihm üle läks, läksime telklasse kahjusid vaatama. Telgis oli vesi sees, kõik asjad olid niisked ja märjad ning meeletu kass tuli peale. Ma ei võtnud ju endale mingeid riideid peale maikade kaasa, seega olin sunnitud oma ainukese pusa, lühikeste pükste ja plätude väel õhtu edasi veetma.

Tagasi pealava juurde suundusime alles õhtul hilja, kui Marilyn Manson oma etteaste pidi tegema. Tüüp on nii käest ära, et seda on lausa kurb vaadata. Ootasin väga, et ta oma uut loomingut esitaks, mis nii mõnus blues-rock on, aga saime hoopis 55min (jah, rohkem ta ei pidanud laval vastu) kõige kuulsamaid hitte. Vähemalt võib lohutuseks öelda, et ta laulis need peaaegu tund aega päris hästi.

Kui aeg oli magama minna, siis üritasin meeleheitlikult oma jalgu vähekenegi puhtamaks saada. Leidsin majapidamispaberit, aga see oli läbimärg ja ei teinud oma tööd just väga hästi. Sarah arvas, et kuna meil telk niikuinii nii niiske ja räpane seest on, siis mu enda puhtus on viimane asi, mille pärast peaksin muretsema ning nii ma lõingi käega, kuivatasin oma jalad saunalinaga ja kobisin magamiskotti. Tõstsime telgis ka vähe asju ümber ja nüüd saime enamvähem mõlemad madratsi peal olla...

No comments:

Post a Comment