Thursday, October 5, 2017

Ponnistused

Töö ja sportimise meeleolus on aeg nii kiirelt lennanud, et juba on käes aeg, mil saab päevi lugeda Twelve Foot Ninja kontserdini.

Sportimisest rääkides, discgolf on jäänud sellel aastal ikka kõvasti tahaplaanile võrreldes eelmise aastaga, aga seda nii kehvade ilmade tõttu kui ka põhjusel, et käin endiselt mitu korda nädalas õhtuti keldris asuvas "jõusaalis" enda kõhu peal olevat rasva lihasteks ümber pumpamas. Tegelikult sain ma enamusest liigsest rasvast lahti kolme nädalase puhkuse ajal, kui Sloveenias kuuma päikese all ca 2kg minema saatsin, aga kindlasti on ka keldris rassimine kaasa aidanud. Kavatsen talve tulekuga koormust veelgi juurde panna kui töö vähegi võimaldab ja loodetavasti siis uuel aastal saab ka discgolf jälle rohkem tähelepanu ning hakkan ka suurematel võistlustel kaasa lööma.

Discgolfist veel nii palju, et mu põhimõtted viisid taolise otsuseni, kus ma kavatsen kõik Trilogy tootjate kettad kotist ajaga välja süüa ja asendada vaid Innova ja Discmania ketastega. Seda mitmel põhjusel...
Esiteks ajas mul harja punaseks üks klubi Eestis, kes oma Trilogy promomisega nii üle viskas ja teiseks on lihtsam, kui kotti liiga kirjuks ei aja, vaid ühesuguste ketastega mängida. Loodetavasti on suveks uus kott komplekteeritud.

No comments:

Post a Comment